ZT Xenia - шаблон joomla Книги

Divider

Fusce ac justo quis nisl auctor consectetur. Aliquam lobortis nisi nec ligula congue ultrices. Nam eleifend suscipit eros, a ultrices nulla vehicula id. Vestibulum euismod mollis tellus, at bibendum elit ultricies in. Donec sodales congue augue id porta. Curabitur vehicula ligula nec turpis tristique eget gravida quam aliquam. Fusce neque risus, faucibus quis blandit posuere, faucibus id neque. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Maecenas euismod lectus at lectus egestas pharetra.

Go to top

Etiam malesuada ante quis risus accumsan ut congue nibh gravida. Curabitur et arcu nibh, sit amet pellentesque enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque eget tristique tortor. Vivamus nibh tortor, tempus et faucibus vel, tincidunt eu turpis. In eu diam vulputate nisi tristique accumsan. Vestibulum ullamcorper vulputate leo gravida feugiat. Ut vitae dui odio, vitae tristique orci.

Go to top

Get The Code

[divider scroll_text='Go to top']

Günün Sözü


Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz. (Emerson)

Ayhan Apaydın Kimdir?

1972 yılında Nevşehir/Gülşehir ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Nevşehir’de tamamladı. 1994 yılında Mühendislik, 1996 yılında ise Eğitim Bilimlerinden mezun oldu.
DEVAMI>>

Neler Yapar ?

Kırsal Kalkınma, Kalkınma Ajansları, KOSGEB, Yatırım teşvikleri, Ipard, AB ve diğer hibe ve destekler konusunda, yatırımlarını planlama ve projelendirme hizmeti sunmaktadır.
DEVAMI>>

Neler Yaptı ?

AB projelerinin ülkemizde uygulanması sürecinde Özellikle yerel ve kırsal kalkınma alanında 100’den fazla projenin hazırlanması ve yürütülmesinde rol oynadı.
DEVAMI>>

Projelerim Neler?

7 adet AB ve 8 adet Kalkınma Ajansı projesinde proje yöneticiliği, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında 140 adet projede, proje koordinatörlüğü yaptı.
DEVAMI>>

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Ayhan apaydın, her projenin başında bir Ayhan Apaydın olmalı öngörüsü ile, tarım sektörüne proje yönetim ve danışmanlık konularında profesyonel bakış açısı kazandırmak amacı ile kurulmuştur. ...

Vizyonumuz

Ayhan Apaydın olarak gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken, her aşamada ve tüm ayrıntılarda insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak, konforlu yaşam alanları sayısını artırmak için profesyonel ve uluslararası standartlarda proje yönetim hizmetlerini sunabilen öncü marka olmak kurumsal vizyonumuzdur.

Haberler & Duyurular

Apr 07

Proje asistanı Aranmaktadır.

Konya Merkezde Kamu Kurumu uhdesinde Hizmet alımı yoluyla Proje asistanı Aranmaktadır. istenen özellikler Mimarlık ve Mühendislik Bölümü yada iktisadi ve idari Bilimler Fakültelerinin herhangi...
Apr 05

Siirt Üniversitesinde kariyer günleri seminerine yogun katılım

Siirt Üniversitesi tarafından yürütülen ve Siirt Ticaret ve Sanayi Odasının eş-başvuru sahibi olduğu ''KAYITSIZ KALMAYIN'' Projesi kapsamında İŞKUR'la birlikte KARİYER GÜNLERİ etkinlikleri...
Jan 16

Başkan Adayları Akademi Eğitiminde

Başkanlık Akademisi'nde düzenlenen eğitim programında, yerel seçimlerin kıyasıya rekabet ortamında başkan olmaya hazırlanan adaylara, "liderlikten beden diline, sosyal medya kullanımından...
Top of Page